Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Nieinwazyjne powiększanie biustu metodą AQUAFILLING BODYLINE - co trzeba wiedzieć?

Na początku zmiana wielkości piersi wiązała się z z zabiegiem operacyjnym. Nie każdemu to jednak pasowało. Problematyczną kwestią była m.in. długa rekonwalescencja. Teraz możliwe jest powiększenie piersi bez operacji. Wielkość biustu skorygować możemy dzięki zabiegowi AQUAFILLING BODYLINE. Jest on całkiem bezpieczny oraz nie wiąże się z żadnym okresem rekonwalescencji.

Zalety i efekty

Metoda AQUAFILLING BODYLINE ma dużo mocnych punktów i jest mniej inwazyjna od zabiegów chirurgicznych. Okres rekonwalescencji po zabiegu to tylko doba. Po tym okresie możesz bez problemu wrócić do codziennych obowiązków ze wspaniałym nowym biustem. Pełne efekty są osiągnięte po czternastu dniach od zaaplikowania substancji. Jest to bezinwazyjny sposób zmiany jędrności piersi. Po przeprowadzeniu zabiegu poprawiony biust ma doskonały kształt, a ryzyko powikłań jest zminimalizowane. Efekty widoczne są przez długi czas. Czas zabiegu nie jest długi – całość zabiera ok. niecałe dwie godziny. Preparat nie zostawia jakichkolwiek widocznych śladów.

AQUAFILLING BODYLINE - jak wygląda zabieg

Najpopularniejszym preparatem do powiększania piersi jest AQUAFILLING BODYLINE. Przy jego użyciu możemy poprawić kształt i zmienić wielkość piersi. AQUAFILLING BODYLINE ma żelową konsystencję, a w jego skład wchodzą jedynie 2 produkty. Jest to sól fizjologiczna i poliamid. Wstrzykuje się go w dopasowanej przez lekarza ilości we wskazanym przez pacjenta obszarze. Do zabiegu używa się jednorazowych strzykawek, przez co ryzyko powikłań jest zredukowane. Przed zabiegiem pacjent dostaje znieczulenie miejscowe. Znieczulenie dodaje się również do preparatu AQUAFILLING BODYLINE, aby pacjent czuł się komfortowo. Cena zabiegu powiększania piersi w Vesunie w Krakowie zależy od ilości aplikowanego preparatu – sto mililitrów to 5500 złotych.

Zalecenia po zabiegu AQUAFILLING BODYLINE

Rekonwalescencja po zabiegu trwa dobę. Nie możemy jednakże zapomnieć o kilku rzeczach. Kilka dni od zabiegu nie należy myć biustu przysznicem. Przez miesiąc warto nosić specjalną bieliznę. Zaleca się również wystrzeganie się treningów, angażujących klatkę piersiową. Przez 4 tygodnie trzeba także unikać odwiedzania solarium oraz sauny. Tuż po zabiegu nie wolno spać na brzuchu.

Bezpieczeństwo

Zabieg który wykonuje się w krakowskiej klinice Vesuna jest konsultowany z wyspecjalizowanym lekarzem. Pacjent powiadamiany jest o przebiegu zabiegu, a także o ewentualnych przeciwwskazaniach. Na zabieg nie powinny decydować się kobiety, mające kłopoty z krzepnięciem krwi, stany zapalne w okolicach biustu, nowotwór jak również podczas miesiączki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami