Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Komu dedykowane są zabiegi ginekologii estetycznej?

Ginekologia estetyczna oferuje zabiegi dla kobiet, zmagających się dolegliwościami związanymi z niepoprawną pracą układu moczowo-płciowego oraz niską satysfakcją z kontaktów seksualnych. Laserowe leczenie problemów z nietrzymaniem moczu czy też zwężanie miejsc intymnych pozwala uwolnić się od kompleksów. Zabiegi poleca się także kobietom, chcącym skorygować kształt swych warg sromowych.

Gdzie warto wykonać zabieg?

Najsprawniej rozwijającą się specjalnością medycyny jest obecnie ginekologia estetyczna. Polega ona na poprawie wyglądu narządów płciowych. Intencją tego typu zabiegów jest nie tylko poprawa wyglądu, lecz również poprawa samooceny. Zabiegi ginekologii estetycznej wykonuje się po to, w trosce o formę i samoocenę pań. Vesuna w Krakowie wiedzie prym w takich zabiegach jak: laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zmniejszanie wielkości pochwy, wybielanie i zmiana kształtu warg sromowych, wybielanie odbytu.

Jaki zabieg wybrać?

W niektórych sytuacjach po porodzie naturalnym i w okresie menopauzy panie cierpią na zespół luźnej pochwy. Następstwem może być spadek samooceny. Takich schorzeń pozbędziemy się poddając się zabiegowi laserowemu. Zabieg obkurczania pochwy jest całkowicie bezpieczny, czym wyróżnia się spośród innych metod. Sprzyja większej produkcji kolagenu, co powoduje lepszą jędrność oraz napięcie pochwy. Taki zabieg jest bezinwazyjny.

Na skórze miejsc intymnych uwidaczniają się różnorakie odbarwienia. Wpływ na zmiany pigmentowe ma korzystanie z solarium, poród i zaburzenia hormonalne. Może to być również cecha dziedziczna. Sposobem pozbycia się problemu jest rozjaśnianie warg sromowych i odbytu. Polega ono na naświetlaniu wybranych miejsc promieniami lasera. Skutkuje to wybieleniem okolic intymnych, ujędrnieniem oraz odmłodzeniem warg sromowych i odbytu. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej przeprowadzane w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna są całkowicie bezpieczne.

Taniej w pakiecie

ELIS ELITE INTIMA to system który stosuje się do wykonywania zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej. To przełomowy sposób bezinwazyjnego ujędrniania i obkurczania miejsc intymnych a tym samym poprawy pożycia seksualnego. W klinice Vesuna w Krakowie korzystać można z serii zabiegów. 6 to koszt rzędu 2400zł. Zabiegi przeprowadzać można także pojedynczo. Jeden zabieg kosztuje od 400 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami