Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry

Dzięki specjalistycznym zabiegom z branży medycyny estetycznej takim jak System TriLipo MAXIMUS MED i Lipomassage ENDERMOLOGIE ujędrnisz skórę i pozbędziesz się znienawidzonego cellulitu. Są to doskonałe sposoby wyszczuplenia sylwetki. Dzięki nim pozbędziemy się zbędnych kilogramów bez bólu i ryzyka. Wymienione zabiegi są certyfikowane przez FDA.

W jaki sposób działa SYSTEM TriLipo MAXIMUS MED?

Jest to jeden z najnowocześniejszych zabiegów w branży kosmetycznej. Sprzęt wykorzystywany w trakcie tego zabiegu wpływa na nasz organizm pod wieloma względami. Całość to kilka etapów. Dzięki uzyskanej energii tłuszcz uwalnia się z komórek. Uzyskana temperatura usprawnia metabolizm. Sprzęt produkuje ciśnienie, prowadzące do eliminowania komórek tłuszczowych. Ten efekt ściskania prowadzi do drenażu płynnego tłuszczu do przestrzeni zewnątrzkomórkowych. Sprzyja to dotlenieniu i detoksykacji komórek. Następny z etapów, czyli modelowanie jest wisienką na torcie. Zabieg ten trwa ok. godzinę. Taki zabieg poleca się przeprowadzić kilka razy. Po zakończeniu zabiegu pacjent jest w stanie wrócić do swoich obowiązków.

Działanie Lipomassage ENDERMOLOGIE

LPG ENDERMOLOGIE to potwierdzona skuteczność działania. Dzięki podciśnieniu redukujemy skórkę pomarańczowa, ujędrniamy skórę i modelujemy sylwetkę. Sprzęt, którym przeprowadza się zabieg obsługuje się mikroprocesorem. niecała godzina. Zabieg poleca się przeprowadzać w seriach po dziesięć powtórzeń.

Jakie są mocne strony i efekty Trilipo i endermologii

Skutecznie usuwają cellulit oraz ujędrniają skórę. Uzyskane efekty widać natychmiast i można liczyć na to, że utrzymają się przez dłuższy okres. Zabiegi Trilipo oraz Lipomassage ENDERMOLOGIE są stuprocentowo bezinwazyjne. Nie wymagają znieczulenia, a sesje są stosunkowo krótkie. Dzięki wykorzystaniu Trilipo oraz Technologii LPG następuje wyszczuplenie sylwetki. Ona zabiegi gwarantują leczenie skóry luźnej. Modelują sylwetkę, zapewnią detoksykację tkanek i usuwanie cellulitu o różnym stopniu zaawansowania. Przyczynią się także do wzmocnienia mięśni.

Obszary zabiegowe oraz przeciwwskazania

Tego typu zabiegi sprawdzają się przy obszarach, które pragniemy ujędrnić. Pamiętajmy jednak, że istnieje lista przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu, z tego też powodu zanim podejmiemy decyzję, warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą.

Zabiegi TriLipo MAXIMUS MED i Technologia LPG znajdują się w ofercie krakowskiej Vesuny. Zabieg kosztuje pięćset złotych. Taniej wychodzi zakupienie pakietu kilku zabiegów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami